Kontakta oss

HRFs förbundskansli (växel)

08-457 55 00
texttel: 08-457 55 01, fax: 08-457 55 03
e-post: hrf@hrf.se

Presskontakt

Ingvild Falkenhaug, informationschef
08-457 55 68, 070-536 22 43
texttel:se förbundskansli
ingvild.falkenhaug@hrf.se

Praktisk information för kongress- och konferensdeltagare

Lilian Ebadi Lindqvist, sekreterare
08-457 55 07
texttel:se förbundskansli
lilian.ebadi.lindqvist@hrf.se

Nina Andersson Weaver, sekreterare
08-457 55 20
texttel: se förbundskansli
nina.andersson.weaver@hrf.se

Frågor om Hörselexpo 2012

Sara Norman, informatör/marknadsutvecklare
08-457 55 86, 070-619 55 86
texttel:se förbundskansli
sara.norman@hrf.se

Frågor om webbplatsen

Erika Westman, webbredaktör (föräldraledig)
08-457 55 26, 0703-708 408
texttel:se förbundskansli
erika.westman@hrf.se

Fanny Strömberg, webbredaktör
08-457 55 26, 070-618 55 26
texttel:se förbundskansli
fanny.stromberg@hrf.se

HRFs generalsekreterare

Hans Ericson
08-457 55 38, 073-917 55 38
texttel:se förbundskansli
hans.ericson@hrf.se

Kontaktuppgifter till alla på HRFs förbundskansli >>
Kontaktuppgifter till HRFs förbundsstyrelse >>